shopify visitor statistics
NORFO / OM OSS / KONTAKTINFO NORFO

Arbeidsutvalget I NORSK ROTARY FORUM - NORFO

Arbeidsutvalget 2020-2021

Leder

Ole Jørgen Kjellmark, IPDG 2275, Røros RK,  e-post: ojkjellmark@hotmail.com                                             

Lergruvbakken 9, 7374 Røros

 Arbeidsutvalgsmedlemmer

Svein Eystein Lindberg PDG, 2310 Hønefoss-Øst RK, e-post: svein@rnf.no

Jostein Osnes, DG 2250 Stord RK, e-postjosteinosnes@gmail.com
Ine Barlie, DG 2260 Kolbotn RK, e-post: i-barlie@online.no 

Sissel Berit Hoell, DGE 2290 Langesund RK, e-post: hoell@online.no

Hans Olav Osbak, DGE 2305 Elverum RK, e-post: hoosbak@yahoo.no

Sekretær

Johan Østby, PDG 2260, Enebakk RK, e-post: j-oestby@online.no

Nosaveien 33, 1914 Ytre Enebakk, Telefon 905 02 303, e-post

 

E-post: rotary@rotary.no

Kurs- og møtekoordinator 

Gerd Hissingby, D 2260, Ås RK, e-post: gerd.hissingby@oslomet.no                                                                               Telefon: 47304129

 

Økonomiansvarlig
Halvor Tommesen, Langesund RK; e-post: ht@htcom                                                                                                     Asvallveien 16, 3961 Stathelle, Telefon: 900 37 211

Revisor
Erik Christoffersen, Echas Revisjon AS


LEDERE AV SENTRALE AKTIVITETSOMRÅDER UNDER NORFO I 2020 - 21

Kommunikasjonskomiteen 
Leder: ledig verv, ingen endring
Mobil: 
E-post: lederkk@rotary.no

Ungdomsutvekslingen (Long term): 
Leder: Rolf Thingvold , MDYEO, Førde RK, e-post: rolf.thingvold@evry.com
Mobil: +47 915 51 125
E-post: mdyeo@rotary.no

Rotary Norden 
Administrator, Norge: Herman Stabell, E-post: h-stabel@online.no
Mobil: +47 907 62 360


Sosiale medier

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...
Les mer